Katona Áron Sándor (1940 - ): Székelyföld.
Tűzzománc, fém, fakeretben... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/401/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Katona-Aron-Sandor-1940-Szekelyfold-Tuzzomanc-fem-fakeretben-jelzett-15x20cm~II2459020
2459020
10112
401
46000
Leírás: Katona Áron Sándor (1940 - ): Székelyföld.
Tűzzománc, fém, fakeretben, jelzett, 15x20cm
: karap_norbert