Győri Zsolt (1968-): Modern csendélet. Olaj, karton, hátul jelzett (Go... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/401/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Gyori-Zsolt-1968-Modern-csendelet-Olaj-karton-hatul-jelzett-Gozo-uvegezett-keretben-1~II939662
939662
10085
401
Kikiáltási ár:
3 000 Ft 8,11 EUR , 8,82 USD
Leírás: Győri Zsolt (1968-): Modern csendélet. Olaj, karton, hátul jelzett (Gozo), üvegezett keretben, 15×21 cm
: vörös_iván