Gaál Imre Péter (1921-2013): Házak (Váchartyán környékén). Tempera, fa... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/401/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Gaal-Imre-Peter-1921-2013-Hazak-Vachartyan-kornyeken-Tempera-farost-jelzett-a-hatol~II2466591
2466591
10072
401
Leírás: Gaál Imre Péter (1921-2013): Házak (Váchartyán környékén). Tempera, farost, jelzett a hátoldalán (halványan), fa keretben, 50x64,5 cm
: pelikán_kristóf