Fábián Irén, Csipes Antalné (1946-): Műteremsarok. Olaj, karton. Jelzé... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/401/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Fabian-Iren-Csipes-Antalne-1946-Muteremsarok-Olaj-karton-Jelzes-nelkul-Hatoldalan~II2461885
2461885
10062
401
Leírás: Fábián Irén, Csipes Antalné (1946-): Műteremsarok. Olaj, karton. Jelzés nélkül. Hátoldalán feliratozott. Fa keretben. 51x38 cm
: pelikán_kristóf
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: