Almásy László (1926-): Fák . Rézkarc, papír, jelzett, számozott (76/29... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/401/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Almasy-Laszlo-1926-Fak-Rezkarc-papir-jelzett-szamozott-76295-17C39713-cm~II2412998
2412998
10001
401
Leírás: Almásy László (1926-): Fák . Rézkarc, papír, jelzett, számozott (76/295), 17×13 cm
: ra
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: