Koszta J jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, karton. Üvegezett, sérült fa... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/401/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak-jelzessel-jelzes-nelkul~500002/Koszta-J-jelzessel-Viragcsendelet-Olaj-karton-Uvegezett-serult-fa-keretben-39-5x32-5-cm~II2463017
2463017
10388
401
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Leírás: Koszta J jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, karton. Üvegezett, sérült fa keretben, 39,5x32,5 cm
: pelikán_kristóf