Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 239
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2259412
10420
401
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rózsa Irén jelzéssel: Távol-keleti csendélet. Akvarell, ceruza, papír. Üvegezett fa keretben, 42,5×30,5 cm 2440885
10421
401
Sas Maria jelzéssel: Napfényes táj. Akvarell, papír. Lap kissé foltos és hullámos. Üvegezett fa keretben. 20x32,5 cm. 2440881
10422
401
Sas Maria jelzéssel: Hegyvidéki táj. Akvarell, papír. Üvegezett fa keretben. 25x37,5 cm. 2442080
10423
401
Scheiber jelzéssel: Hölgy portré. Pasztell, akvarell, papír. Sérült. Feltekerve. 76x62 cm 2416893
10424
401
Nico Sequiera jelzéssel: Virágok. Litográfia, papír, számozott (144/175), feltekerve. 2x35×25 cm egy lapon. 2437008
10425
401
9500
Skripek jelzéssel: Hegyvidéki táj. Olaj, karton. Kopott fa keretben. 47,5x63,5 cm 2206926
10426
401
SS jelzéssel: Piros-zöld fej. Akril, karton, keretben, 37x34,5 cm 2442026
10427
401
Szász jelzéssel: Női arcok. Vegyes technika, karton. 11x7 cm 2442024
10428
401
Szász jelzéssel: Női arc. Vegyes technika, karton. 11x7 cm 2418159
10429
401
4200
Szász jelzéssel: Kompozíció. Vegyes technika, papír. Üvegezett fa keretben, d: 12 cm 2418157
10430
401
4200
Szász jelzéssel: Szellők. Vegyes technika, papír. Üvegezett fa keretben, 19×12,5 cm 2418162
10431
401
4200
Szász (?) jelzéssel: Figurák. Vegyes technika, papír. Üvegezett fa keretben, 19x12 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft