Pezsgőspohár készlet, 6 db-os, matricával jelzett (két pohárról hiányz... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/400/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Uvegtargyak~500004/Pezsgospohar-keszlet-6-db-os-matricaval-jelzett-ket-poharrol-hianyzik-minimalis-kopas~II2453870
2453870
11541
400
Glass-objects
Kikiáltási ár:
5 000 Ft 13,51 EUR , 14,71 USD
Leírás: Pezsgőspohár készlet, 6 db-os, matricával jelzett (két pohárról hiányzik), minimális kopással, m: 21 cm
: karap_norbert