Üvegtárgyak Tételek száma: 139
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2448576
11534
400
Glass-objects
Régi, dombornyomott üveg likőrös palack, Deposé felirattal, dugóval, jó állapotban, m: 21 cm 2448451
11535
400
Glass-objects
Csiszolt üveg váza, apró csorbákkal, m: 15,5 cm 2448405
11536
400
Glass-objects
6 db különféle likőrös üveg és kiöntő, közte jelzettek, kisebb kopásnyomokkal, néhány apró csorbával, m: 21 cm - 31 cm 2447268
11537
400
Glass-objects
Budapesti Emlék feliratos régi üvegpohár, kézzel festett, kisebb kopásnyomokkal, m: 12,5 cm 2447788
11538
400
Glass-objects
Üveg bonbonier tulipános díszítéssel. Formába öntött, csiszolt üveg, kisebb csorbával, kopásnyomokkal, m: 13,5 cm 2451021
11539
400
Glass-objects
Csehszlovák ólomkristály bonbonier, metszett, matricával jelzett, apró csorbákkal, d: 12,5 cm 2456206
11540
400
Glass-objects
Nagyméretű (2,5 l) üveg kancsó, peremén kis hibával, m: 24 cm 2453870
11541
400
Glass-objects
Pezsgőspohár készlet, 6 db-os, matricával jelzett (két pohárról hiányzik), minimális kopással, m: 21 cm 2453875
11542
400
Glass-objects
2 db régi üveg petróleumlámpa búra, jelzett (az egyik R. Ditmar Wien), apró csorbákkal, kopásnyomokkal, m: 29,5 cm és 26,5 cm 2456310
11543
400
Glass-objects
Rubin piros csíkos üveg dísz kancsó. Formába öntött, anyagában színezett, alján készítés közbeni belső repedéssel, 26 cm 2446744
11544
400
Glass-objects
Kék kristály kínáló tálka. Csiszolt, több rétegű. hibátlan. 12 cm 2446743
11545
400
Glass-objects
6 darabos kristály vizes, whiskys pohár készlet csiszolt, hibátlan Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft