Üvegtárgyak Tételek száma: 139
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2449974
11474
400
Glass-objects
Biedermeier üvegpohár, überfangos, apró sérüléssel. m: 10cm 2344413
11475
400
Glass-objects
Metszett üveg fedeles bonbonniere. d: 8 cm 2424328
11476
400
Glass-objects
Dekoratív szakított üveg váza, oldalán apró csorbával, m: 27 cm 2426802
11477
400
Glass-objects
Dreher Első Magyar Részvényserfőzde Budapest Haagenmacher, Merx Mihály Soroksár, szódásüveg, csorbával, kopásnyomokkal, m: 30,5 cm 2424614
11478
400
Glass-objects
Nagy vörös mintás váza. Formába öntött, anyagában színezett, hibátlan. 35 cm 2458444
11479
400
Glass-objects
Monogramos üveg kiöntő, kopásnyomokkal, m: 25 cm 2402641
11480
400
Glass-objects
Dekoratív kétfejű üveg váza, kék-fehér, kis kopásnyomokkal, m: 20 cm 2402632
11481
400
Glass-objects
Anyagában színezett, dekoratív muranói üveg tálka, közepén 4 díszítőelemmel, címkével jelzett (Vetromania Murano), kis kopásnyomokkal, 15,5x15,5 cm 2430465
11482
400
Glass-objects
Fatörzs mintás kerámia váza. Kézzel festett, jelzett, apró lepattanással. 23 cm 2418338
11483
400
Glass-objects
Mini csillagformájú zöld üveg kínáló vagy mécsestartó, d: 10 cm, m: 4 cm 2413300
11484
400
Glass-objects
Metszett likőrös üveg, dugóval 33 cm 2407226
11485
400
Glass-objects
Üveg mókus, kis kopásnyomokkal, m: 10 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft