Zsolnay porcelán barokk jelenettel díszített bonbonier, matricás, jelz... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/400/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500002/Zsolnay-porcelan-barokk-jelenettel-diszitett-bonbonier-matricas-jelzett-kopasnyomokkal-d-9~II2426860
2426860
11217
400
Kikiáltási ár:
4 000 Ft 10,81 EUR , 11,76 USD
Leírás: Zsolnay porcelán barokk jelenettel díszített bonbonier, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, d: 9,5 cm
: karap_norbert