Zsolnay pillangómintás porcelán tálca, 3 db pálinkás pohárral, kézzel... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/400/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500002/Zsolnay-pillangomintas-porcelan-talca-3-db-palinkas-poharral-kezzel-festett-jelzett-aprC3~II2454788
2454788
11222
400
Leírás: Zsolnay pillangómintás porcelán tálca, 3 db pálinkás pohárral, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, 26x9 cm, m: 5 cm
: karap_norbert