Poema Artistic porcelain Emil Cretu: Kovács, biszkvit porcelán, kézzel... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/400/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500002/Poema-Artistic-porcelain-Emil-Cretu-Kovacs-biszkvit-porcelan-kezzel-fetsett-jelzett-serult-~II2428712
2428712
11435
400
Kikiáltási ár:
4 000 Ft 10,81 EUR , 11,76 USD
Leírás: Poema Artistic porcelain Emil Cretu: Kovács, biszkvit porcelán, kézzel fetsett jelzett, sérült, nyak ragasztott m: 30 cm
: karap_norbert