Hüttl Tivadar antik, puttós jelenettel díszített porcelán tányér, XIX. sz. közepe. Kézzel festett/rózsaszín fond díszítéssel, Hüttl Pest jelzéssel, kisebb kopásnyomokkal, szélén kis lepattanásokkal, d: 20,5 cm