Hollóházi porcelán asztali készlet, 3 db-os (tálka, fogpiszkálótartó,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/400/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500002/Hollohazi-porcelan-asztali-keszlet-3-db-os-talka-fogpiszkalotarto-hamuzo-Matricas-j~II2440591
2440591
11279
400
2200
Leírás: Hollóházi porcelán asztali készlet, 3 db-os (tálka, fogpiszkálótartó, hamuzó). Matricás, jelzett, kis kopással.
: nagy_andras
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: