Hollóházi osztriga formájú kínáló tálka, kézzel festett porcelán, jelz... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/400/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500002/Hollohazi-osztriga-formaju-kinalo-talka-kezzel-festett-porcelan-jelzett-apro-kopasokk~II2451391
2451391
11268
400
Leírás: Hollóházi osztriga formájú kínáló tálka, kézzel festett porcelán, jelzett, apró kopásokkal. h: 20 cm, m:6,5cm
: karap_norbert