1 200 Ft
3,24 EUR, 3,53 USD
Franz Haas ovális fajansz fali dísztál, egyedi kézzel festett mintával. Máz alatti kék festéssel, jelzett, mázrepedésekkel, a peremén kisebb sérüléssel, 37,5x28,5 cm