Drasche - Bereznay W. Vilma. porcelán mokkás csésze 6 db, alj nélkül .... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/400/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500002/Drasche-Bereznay-W-Vilma-porcelan-mokkas-csesze-6-db-alj-nelkul-Kezzel-festett-aranyozo~II2446792
2446792
11293
400
Leírás: Drasche - Bereznay W. Vilma. porcelán mokkás csésze 6 db, alj nélkül .Kézzel festett, aranyozott, jelzett, egy sérült-
: nagy_andras