Kerámiák Tételek száma: 137
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2400848
11096
400
Art-ceramics
Mázas kínai kerámia figura, sérülésekkel, hiányos, m: 9,5 cm 2453240
11097
400
19000
Art-ceramics
Szent László, magyar király (Rex Hungariae, Sanctus Ladislaus), plasztikus kerámia dísz falitányér, jelzés nélkül Kisebb sérülésekkel, mázhibákkal. d: 26 cm 2348271
11098
400
Art-ceramics
Mihály Béla (1930-2001): Mázas kerámia edény füllel, csibékkel plasztikusan díszített. Kézzel festett. Jelzett. Apró kopásnyomokkal. Belsejében máz alatti repedésekkel. Apró csorbákkal. m: 14,5 cm, d: 16,5 cm 2430578
11099
400
Art-ceramics
Kocsis Éva: Fenyőágat ábrázoló jelzett kerámia fali dísz. Mázas kerámia. HIbátlan 17x15 cm 2430603
11100
400
Art-ceramics
Retro Tófej vázácska. Mázas kerámia. Jelzett, hibátlan 11 cm 2411225
11101
400
Art-ceramics
Retro kerámia váza csurgatott mázzal. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 21 cm. 2430462
11102
400
Art-ceramics
Borsómázas kerámia váza. Kézzel festett, jelzett, lepattanással. 23 cm 2430577
11103
400
Art-ceramics
Iparművész mázas kerámia tál. Jelzés nélkül, hibátlan. d: 24 cm 2458437
11105
400
Art-ceramics
Népi mintás mázas kerámia fali tál, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 25 cm 2458443
11106
400
Art-ceramics
Retró kerámia váza, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 19 cm 2426589
11107
400
2200
Art-ceramics
Francia kerámia bakancs asztali dísz. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 22x9 cm 2424030
11108
400
Art-ceramics
Hungária iparművész váza, mázas kerámia, jelzett (az alján és címkével), apró kopásnyomokkal, m: 27,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft