Kerámiák Tételek száma: 137
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2454168
11084
400
Art-ceramics
M. Kiss Katalin Virágmintás, falra akaszthatós kerámia kép, zománcozott, Iparművészeti vállalatos címkével, hibátlan 20x10 cm 2454187
11085
400
Art-ceramics
Zöld kerámia tál, halas motívummal. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 15x16 cm 2449937
11086
400
Art-ceramics
Izsépy Margit (?-?) Kecske.
Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 9,5x9,5 cm 2450052
11087
400
Art-ceramics
Kínai vízhordó asszony, mázas kerámia, kézzel festett, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, m: 21,5 cm 2411891
11088
400
Art-ceramics
Hordó formájú boros kancsó és pohár készlet 6 pohárral. Mázas kerámia, jelzés nélkül, hibátlan. 2411895
11089
400
Art-ceramics
Zöld boros kancsó és pohár készlet 6 pohárral. Mázas kerámia, jelzés nélkül, kis kopásokkal m: 22 cm 2411916
11090
400
Art-ceramics
Buda 1500-as látképével díszített kerámia kulacs. m: 20,5 cm 2458344
11091
400
Art-ceramics
Japán szacuma jellegű mázas kerámia füles váza. Kézzel festett, jelzett, száján kisebb hibákkal, repedéssel 35 cm 2458198
11092
400
Art-ceramics
Rusói István Karcag: Debreceni nagytemplom. Kerámia fali dísz. Jelzett, sarkán törés. 22x24 cm 2411017
11093
400
Art-ceramics
3 részes mázas kerámia kínáló jelzés nélkül 23 cm 2430009
11094
400
Art-ceramics
Habán másolat váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 13 cm 2400694
11095
400
Art-ceramics
Kínai mázas kerámia figura, sérülésekkel, m: 8,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft