Kerámiák

Tételek száma: 137

M. Kiss Katalin Virágmintás, falra akaszthatós kerámia kép, zománcozott, Iparművészeti vállalatos címkével, hibátlan 20x10 cm
11084.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
27
Zöld kerámia tál, halas motívummal. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 15x16 cm
11085.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Izsépy Margit (?-?) Kecske.  Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 9,5x9,5 cm
11086.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
25
Kínai vízhordó asszony, mázas kerámia, kézzel festett, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, m: 21,5 cm
11087.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Hordó formájú boros kancsó és pohár készlet 6 pohárral. Mázas kerámia, jelzés nélkül, hibátlan.
11088.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Zöld boros kancsó és pohár készlet 6 pohárral. Mázas kerámia, jelzés nélkül, kis kopásokkal m: 22 cm
11089.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Buda 1500-as látképével díszített kerámia kulacs. m: 20,5 cm
11090.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Japán szacuma jellegű mázas kerámia füles váza. Kézzel festett, jelzett, száján kisebb hibákkal, repedéssel 35 cm
11091.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Rusói István Karcag: Debreceni nagytemplom. Kerámia fali dísz. Jelzett, sarkán törés. 22x24 cm
11092.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
3 részes mázas kerámia kínáló jelzés nélkül 23 cm
11093.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Habán másolat váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 13 cm
11094.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Kínai mázas kerámia figura, sérülésekkel, m: 8,5 cm
11095.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft