Kerámiák Tételek száma: 137
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2378842
11072
400
Art-ceramics
Iparművész mázas kerámia teáskanna, jelzett (Sz. É.), jó állapotban, m: 20 cm 2348287
11073
400
Art-ceramics
XIX. sz. mázas edény füllel, cserép. Kézzel festett. Jelzett. Csorbákkal. m: 19 cm 2411235
11074
400
Art-ceramics
Sárospataki mázas kerámia váza csurgatott mázzal. Zsűrizett, hibátlan. 19 cm 2458321
11075
400
Art-ceramics
Imperial Amphora virágmintás váza, mázas kerámia, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 14,5 cm 2458162
11076
400
Art-ceramics
Ligeti Erika (1934-2004): Szentendre. Mázas kerámia tálka, jelzett, apró mázhibával d:10 cm 2458180
11077
400
Art-ceramics
Velencei karneváli kerámia maszk. Kézzel festett, hibátlan .Fali dísz 20 cm 2451346
11078
400
Art-ceramics
Mulató betyárok magyaros fajansz fali dísz. Dombormű d: 30 cm Hajszálrepedéssel, hátul lepattanással. 2457940
11079
400
Art-ceramics
Kovács Mária: Szentek.
Kerámia falikép, jelzés nélkül, kopott, 21x10cm 2457932
11080
400
Art-ceramics
2 db fali kerámia kép, sérült, kopott, 16x16cm 2457907
11081
400
Art-ceramics
Párologtató, kerámia, hibátlan, m:13cm 2457853
11082
400
Art-ceramics
Holland söröskorsó, kerámia, mázrepedésekkel, jelzett: Delft, m:13cm 2453961
11083
400
Art-ceramics
Tejes köcsög 19 sz. vége. Csákvár. Korának megfelelő csorbákkal. m:26,5cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft