Kerámiák Tételek száma: 137
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2454675
11060
400
Art-ceramics
Ón fedeles söröskorsó, kerámia, jelzett, hibátlan. Felirat: Es spricht Gambrinus, der Herr und König: "Trink mäßig, doch trink nie zu wenig"
(Gambrinus, az úr és király azt mondja: "Igyál mértékletesen, de soha ne igyál túl keveset".) m:24,5cm 2453822
11061
400
Art-ceramics
Népi fali dísztányér "A KISZ KB MEZŐGAZDASÁGI ÉS FALUSI OSZTÁLYÁTÓL AZ EREDMÉNYESEN VÉGZETT MUNKÁÉRT" FELIRATTAL, kopott, csorbákkal. d:34cm 2453821
11062
400
Art-ceramics
Népi fali dísztányér PJM monogrammal, kopott, csorbákkal. d:33cm 2455766
11063
400
Art-ceramics
2 db Kincses Imre, Hódmezővásárhely mázas kerámia váza, jelzett, lepattanással. 30 cm + zöld váza mázhibával 27 cm 2454581
11064
400
Art-ceramics
Fogvájótartó. Ülő lányka. Mázas fajansz. Jelzett, kopásokkal. m: 15 cm 2454580
11065
400
Art-ceramics
VG jelzéssel: mázas kerámia váza, jelzett, apró lepattanásokkal m: 21 cm 2448173
11066
400
Art-ceramics
Borbás Irma Katalin: Népies díszváza. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan. 18,5 cm 2380264
11067
400
Art-ceramics
Bodrogkeresztúri kerámia tálka Magyar Nemzeti Bank motívummal, részben kézzel festett, matricával jelzett, mázrepedésekkel, apró lepattanással. d: 16 cm 2400168
11068
400
Art-ceramics
Fekete-fehér retro kerámia váza. Mázas kerámia. Jelzett. hibátlan. 19 cm 2424925
11069
400
Art-ceramics
Jelzés nélkül: magyar népviseletes lány, díszváza. Mázas kerámia, hibátlan 19 cm 2425005
11070
400
Art-ceramics
Habán jellegű kerámia boros kancsó. Tokaji bor szimpózium Budapest felirattal. Jelzett. 27 cm 2430002
11071
400
Art-ceramics
Habán másolat butykos, kézzel festett, jelzett, kis lepattanásokkal, m: 22 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft