Kerámiák Tételek száma: 137
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2344427
11048
400
Art-ceramics
Mihály Béla (1930-2001): Mázas kerámia tál. Kézzel festett, mázkopásokkal. d: 21 cm 2344423
11049
400
Art-ceramics
3 db mázas kerámia tányér. Hódmezővásárhely, , Coloiné Mezőtúr jelzésekkel 25-17 cm 2430602
11050
400
Art-ceramics
Repesztett mázas zöld váza. Jelzés nélkül, hibátlan. 23 cm 2430584
11051
400
Art-ceramics
Retro iparművész kerámia fali dísz tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 28 cm 2458159
11052
400
Art-ceramics
Ligeti Erika (1934-2004): Szentendre. Mázas kerámia tálka, jelzett, hibátlan, d: 16 cm 2458165
11053
400
Art-ceramics
BE jelzéssel: Leányfej formájú retro kerámi lámpa. Mázas kerámia, hibátlan. 12x16 cm 2458170
11054
400
Art-ceramics
Lux Elek mázas kerámia tál Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 29 cm 2447573
11055
400
Art-ceramics
Habán ón fedeles bokály. Múzeumi másolat. Kézzel festett, jelzett,. hibátlan. 23 cm 2451491
11056
400
Art-ceramics
Iparművészeti Vállalatos Gorka mázas kerámia váza, jelzett, apró csorba, m:11 cm 2447574
11057
400
Art-ceramics
Hódmezővásárhelyi váza, kézzel festett mázas kerámia, jelzett, kopott, apró csorbák m: 19 cm 2450421
11058
400
Art-ceramics
Bodrogkeresztúri figura, jelzés nélkül, hibátlan, m:17cm 2450417
11059
400
Art-ceramics
Népi tányer 3 db Karcag. Kopott, apró sérülésekkel. Némelyik jelzett. .d: 21 és 25 cm között. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft