Kerámiák Tételek száma: 137
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2454745
11036
400
Art-ceramics
Badár Balázs (1855-1938): Madaras fali dísztányér. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett (Mezőtúr, 1935), kis lepattanással, kopásnyomokkal, mázrepedésekkel, d: 26,5 cm 2448783
11037
400
Art-ceramics
Olasz mázas kerámia figurális italos palack, dugóval, tartalommal. Kézzel festett, jelzett, kis kopással, m: 18 cm 2352455
11038
400
Art-ceramics
Iparművészetis éneklő kislány, festett kerámia figura, Buday Ágota jelzéssel, hibátlan, m: 18,5 cm 2401084
11039
400
Art-ceramics
Art deco kerámia fali dísz, kézzel festett, jelzés nélkül, egyiken nagyobb, a másikon apróbb lepattanások, mindkettőn kopásnyomok, 13×10 és 17×12 cm 2348282
11040
400
Art-ceramics
XIX. sz. edény füllel, cserép. Kézzel festett. Belsejében és felső peremén mázas. Jelzés nélkül. Kisebb csorbákkal. m: 24 cm, d: 16 cm 2426895
11041
400
Art-ceramics
3 db mázas kerámia és porcelán váza, köztük aranyozott és irizáló is, mázhibával, kopásnyomokkal, egyik ragasztott, m: 14-27 cm 2455774
11042
400
Art-ceramics
6 db jelzett népi kerámia tányér, dísztányér. d:14-27 cm -ig 2454578
11043
400
Art-ceramics
2 db Csavlek Etelka (1947-): Lornyonos nő, macskás nő. Mázas kerámia, kézzel festett, kopásokkal. m: 15 cm 2391217
11044
400
Art-ceramics
Habán másolat kerámia korsó, kézzel festett, jelzett, sérült és javított fém fedéllel, m: 25 cm 2430012
11045
400
3400
Art-ceramics
Habán másolat fedeles edény, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 23 cm 2365489
11046
400
Art-ceramics
3 db spanyol "Carmen" női figura, mázas kerámia, kézzel festett, jelzés nélkül, mázhibákkal, apró kopásnyomokkal, m: 22 és 23,5 cm 2389042
11047
400
Art-ceramics
Art deco kerámia fali dísz, kézzel festett, jelzés nélkül, egyiken nagyobb, a másikon apróbb lepattanások, mindkettőn kopásnyomok, 10×11 és 13×9 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft