Kerámiák Tételek száma: 137
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2405849
11024
400
Art-ceramics
Városlődi fajansz fűszeres fiókok, 4 db, jelzett, sérülésekkel, 14×13,5×11 cm 2430572
11025
400
Art-ceramics
Art deco brácsás kisfiú. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan 21 cm 2450414
11026
400
Art-ceramics
Népi tányer 7 db Erdély?. Kopott, apró sérülésekkel. Jelzés nélkül.d: 18 és 23 cm között. 2447575
11027
400
Art-ceramics
Tóth Valéria (1943- ): Anya gyermekével, terrakotta, jelzett, apró kopásokkal, sérült m: 22 cm 2454579
11028
400
Art-ceramics
2 db Szilvásy mázas kerámia váza, jelzett, apró csorbával. m: 24,5 cm, 20,5 cm 2408381
11029
400
Art-ceramics
Pottery Devon England kerámia puttó tállal, jelzett, sérült, m: 20,5 cm 2408399
11030
400
Art-ceramics
Mázas kerámia sörös korsó, ón fedéllel, jelzett, hibátlan, m: 19,5 cm 2389377
11031
400
Art-ceramics
Kerámia rózsacsokor, kézzel festett, jelzés nélkül, lepattanásokkal, d: 17 cm 2214442
11032
400
4200
Art-ceramics
Kovács Éva (1938-2017): Kislány, kézzel festett mázas kerámia, jelzett, kis lepattanással a hajnál, a hátán folttal, máz alatti hajszálrepedésekkel, az egyik kontyánál javított, m: 19 cm 2421137
11033
400
Art-ceramics
Király Károly iparművész váza. hólyagos mázzal. Jelzett, hibátlan. 21 cm 2453271
11034
400
Art-ceramics
Füles kerámia váza, apró mázrepedésekkel, m:73 cm 2457456
11035
400
Art-ceramics
Herendi 'Carpophaga Magnifica' feliratú kerámia kép, kézzel festett, jelzett (Horváth László (1941-), máz alatti hajszálrepedéssel, karcolással, 40x25 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft