Kerámiák Tételek száma: 137
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2365472
11012
400
14000
Art-ceramics
Sződi Katalin (?-): Lány korsóval, mázas kerámia, jelzett, apró mázhibákkal, m: 30 cm 2454814
11013
400
Art-ceramics
Csavlek Etelka (1947-): Angyalkás gyertyatartó. Festett mázas kerámia, jelzett, mázkopásokkal, készítéskori tűzrepedéssel 17×16×15 cm 2455032
11014
400
15000
Art-ceramics
Karsay Judit (1945-): Mázas kerámia birdyk, 4 db mini , kettő közepes, egy nagyobb (10 cm) Jelzettek, hibátlanok 2454582
11015
400
Art-ceramics
2 db Balczó Edit (1935-2010): samott fali dísz kerámia. Csokonai Vitéz Mihály, Ördög. Kézzel festett, jelzett, apró lepattanásokkal. 32x10 cm , 32x12 cm 2454586
11016
400
Art-ceramics
Andróczi Alajos (1937): Napraforgó. Mázas samottos kerámia. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 42x23 cm 2457931
11017
400
Art-ceramics
cca 1900 Fiatal hölgy portréja, szecessziós, plasztikus, festett fajansz falikép. Jelzés nélkül, szélein kisebb sérülésekkel, kopásnyomokkal, 29,5x28 cm 2447587
11018
400
Art-ceramics
Gorka Géza teáskanna. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan. m: 9 cm, 20 cm széles, d: 12 cm 2222545
11019
400
7500
Art-ceramics
Kovács Éva (1938-2017): Lányka. Kézzel festett mázas kerámia, jelzett, lepattanásokkal, foltos, m: 17 cm 2450709
11020
400
14000
Art-ceramics
Turáni Kovács Imre (1910-1975): Női akt, lámpatest. Működik. Festett terrakotta, jelzett, apró kopásokkal, m:38 cm 2453869
11021
400
Art-ceramics
Iparművészeti Vállalatos Gorka mázas kerámia váza, jelzett, hibátlan, m:18 cm 2453806
11022
400
Art-ceramics
2 db kerámia figura, Paál jelzéssel, apró sérülésekkel. m: 20 és 30 cm 2408924
11023
400
Art-ceramics
Vallauris mázas kerámia váza, matricával jelzett, hibátlan, m: 26 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft