Kerámiák Tételek száma: 137
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2424036
11109
400
Art-ceramics
Retro iparművész váza, mázas kerámia, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 23,5 cm 2451354
11110
400
Art-ceramics
Kovács Éva Iparművészeti Vállalatos furulyás legény kerámia szobor, jelzés nélkül, sérült 18 cm 2451641
11111
400
Art-ceramics
Vázapár, 2db, kerámia, kopott, jelzett: Berényi Bálint. m:12cm 2457924
11112
400
Art-ceramics
kerámia váza, csorba, m: 19,5cm 2457929
11113
400
Art-ceramics
Kerámia gyertyatartó, csorba, m:4cm, d:9cm 2448334
11114
400
Art-ceramics
Váza, Legli Kerámia Manufaktúra, apró csorba, jelzett m:25cm 2448491
11115
400
Art-ceramics
Fényképtartó, kerámia irizáló réteggel, kopott, 12,5cm, fotó méret: 11x7,5cm 2091014
11116
400
3400
Art-ceramics
3 db terrakotta plakett. 2 db magyar címer 17 cm, Áééami Operaház d: 14 cm 2450048
11117
400
Art-ceramics
Hódmezővásárhelyi kis bokály, jelzett: Lázi S. HMV. restaurált, m:14,5cm 2450168
11118
400
Art-ceramics
Népi kerámia korsó, kézzel festett, jelzett. Apró kopások, máz csorbák m:28cm 2453438
11119
400
Art-ceramics
Színes retró kerámia falitányér. Jelzett. Hibátlan. d:26,5 cm 2453834
11120
400
Art-ceramics
Kerámia plakett: Ifjú mezőgazdasági gépszerelők országos versenye. Mosonmagyaróvár 1979. Jelzett, hibátlan. d:19cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft