Tétel

Katalógusszám:

32951.
400. Lezárult gyorsárverés
Militária

Kikiáltási ár:

4 000 Ft

Leírás:

1988. "Kiváló Szolgálatért Érdemérem" aranyozott, zománcozott kitüntetés, mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti de kopott tokban, igazolással, névre szóló adományozói okirattal (benne Németh Károly, a Magyar Népköztársaság Elnöki Tanácsának elnökének aláírásával) T:1 1988. Hungary "Distinguished Service Medal" gilt, enamelled decoration with ribbon, with miniature on thin ribbon, in original but worned case, with certificate, and with award document with bearer's name (and with signature of Károly Németh, the president of the Presidential Council of the Hungarian People's Republic) C:UNC NMK 614

Megosztás:

Tétel fotót készítette : tánczos_gábor