Órák

Tételek száma: 65

Antik, art deco márvány kandallóra. Masszív márvány. Hátsó ajtó egyik zsanérja lejött, de megvan. 41x31 cm
11720.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Asztali ébresztőóra fa talapzattal, fém házzal, kopásnyomokkal, nem kipróbált, üvegén repedéssel, 11x29 cm
11721.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Skagen dán karóra bőr szíjjal, működőképes, jó állapotban, eredeti dobozában
11722.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Raketa aranyozott férfi karóra bőr szíjjal, friss szervízpapírral, működőképes, jó állapotban, d: 3,4 cm
11723.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Lings Telemetre távolságmérő férfi karóra bőr szíjjal, működőképes, jó állapotban, plüss borítású dobozban, d: 3,8 cm
11724.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
23
Schmeckendecker retro felesütős falióra. kulcs nélkül. Jelzett, működő állapotban 75 cm
11725.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Új, soha nem hordott karórák gyűjteménye exkluzív 24 férőhelyes óra tartóval. 9 db divatos, modern Königswerk karóra nagyrészt fóliás, új állapotban, nagy méretűek, bőr, fém szíjasok. Mind hibátlan állapotban. Tartón kisebb hibák.
11726.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
82,35
Jaeger Le Coultre Atmos asztali óra Aranyozott tok, üveg oldalakkal. Az óraszerkezet felhúzást nem igényel. A szerkezet hátán található tartály klóretán gázt, egy membránt és egy spirálrugót tartalmaz. A gáz a hőmérséklet legapróbb változására tágul vagy szűkül, ezzel mozgatva a membránt. 1 Celsius-fok hőmérséklet-változás hatására a szerkezet 48 órányi járástartalékot képez .Működő, jó állapotban. Számlapon apróbb karcok. cca 1950. Szerkezetszám 8609; Működő állapotban 235x210x160 mm
11727.

Kikiáltási ár:
380 000 Ft
1 027,03
1 117,65
Rolex Oyster Perpetual Chronometre 18K arany tokos automata férfi karóra cca 1976. Jelzett tok, szerkezet, korona, szíj. Hibátlan számlap, kis karcok a plexin. 34 mm. / Vintage Rolex Gold Gents 34 mm Oyster Perpetual Automatic Ref, 15505, Circa 1976.
11728.

Kikiáltási ár:
650 000 Ft
1 756,76
1 911,76
Zenith 18K arany chronográf kézi felhúzós Cal. 146 D férfi karóra cca 1950. Jelzett tok, szerkezet, korona, szerkezet. Hibátlan számlap, hátlapon kis horpadások. Működő, szép állapotban. d. 35 mm. / Zenith 18K Gold vintage Chronograph manual wind Cal. 146 D
11729.

Kikiáltási ár:
440 000 Ft
1 189,19
1 294,12
Vacheron Constantin 18k arany kézi felhúzós karóra a számlápon brillekkel. ref.4714 ca 1950 Jelzett tok, szerkezet. pótolt korona Számlapon néhány apró pötty, plexin egy két karc, hátul a tokon karcok, hátlapon apró benyomódás Működő, szép állapotban. d. 33 mm. / A 18k Yellow Gold vintage Vacheron Constantin ref.4714 manufactured in 1950s.
11730.

Vacheron Constantin 18k arany kézi felhúzós karóra a számlápon brillekkel. ref.4714 ca 1950 Jelzett tok, szerkezet. pótolt korona Számlapon néhány apró pötty, plexin egy két karc, hátul a tokon karcok, hátlapon apró benyomódás Működő, szép állapotban. d. 33 mm. / A 18k Yellow Gold vintage Vacheron Constantin ref.4714 manufactured in 1950's.

Kikiáltási ár:
480 000 Ft
1 297,30
1 411,76
11731.

Kikiáltási ár:
300 000 Ft
810,81
882,35

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft