4 db vegyes karóra tétel, kopott, sérült, nem jár. (Poljot, Féro, Corn... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/400/kategoriak~Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek/Orak~500007/4-db-vegyes-karora-tetel-kopott-serult-nem-jar-Poljot-Fero-Cornavin-Brilliant~II2452918
2452918
11701
400
Watches
Leírás: 4 db vegyes karóra tétel, kopott, sérült, nem jár. (Poljot, Féro, Cornavin, Brilliant)
: tm