Ezüst(Ag) ovális hólyagos peremű tálca, jelzett, 40×25 cm, nettó: 568... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/400/kategoriak~Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek/Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek~1500001/EzustAg-ovalis-holyagos-peremu-talca-jelzett-40C39725-cm-netto-568-g-Eduard-Friedmann-mes~II2442125
2442125
19151
400
100000
Jewellery
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
Leírás: Ezüst(Ag) ovális hólyagos peremű tálca, jelzett, 40×25 cm, nettó: 568 g
Eduard Friedmann mesterjegyével.
: nagy_andras