Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 153
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2442125
19151
400
100000
Jewellery
Ezüst(Ag) ovális hólyagos peremű tálca, jelzett, 40×25 cm, nettó: 568 g
Eduard Friedmann mesterjegyével.
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
2403747
19152
400
30000
Jewellery
14K arany (Au) gyűrű 3 db opállal. Jelzett 1,43 g, m: 55 / Gold ring with opal 1,43 g 2455591
19153
400
Jewellery
Szecessziós ezüst és kristály karaffa. Jelzett. m: 18 cm 2455664
19154
400
Jewellery
Ezüst (Ag) Sószóró
jelzett. Nettó súly: 14g 2455666
19155
400
Jewellery
Ezüst (Ag) cukorszóró
jelzett. Bruttó súly: 101g 2455668
19156
400
Jewellery
Ezüst (Ag) cukorszóró
jelzett. Bruttó súly: 71g 2454659
19157
400
28000
Jewellery
Ezüst (Ag) kínáló. Jelzett: 1867-1937 Dianás fémjellel, (Bécs 1920 körül). Nettó súly: 239g 2450302
19158
400
Jewellery
Ezüst (Ag) talpú kristály váza. Bruttó: 401g Jelzett, hibátlan . 19 cm 2451343
19159
400
60000
Jewellery
Ezüst (Ag) 6 db kanál (nettó: 328g) és 11 db vegyes evőeszköz (bruttó:631g). Kopott, sérült. Jelzett. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft