Plakát

Tételek száma: 58

1958 Állami Áruház naptáras plakát jó állapotban 58x42 cm
14276.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
cca 1980 Roll jégkrém Retro plakát 56x82 cm Hajtva
14277.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Moulin Rouge, Henri de Toulouse-Lautrec. Nyomat, üvegezett fakeretben. A Moulin Rouge-ban a táncosnő, La Goulue műsorát reklámozza. 67x41cm
14278.

Moulin Rouge, Henri de Toulouse-Lautrec. Nyomat, üvegezett fakeretben. A Moulin Rouge-ban a táncosnő, "La Goulue" műsorát reklámozza. 67x41cm

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
14279.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1979 Mednyánszky emlékplakát. Magyar Nemzeti Galéria. Üvegezett fakeretben. 80x56cm
14280.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1983 Tájfutó világbajnokság Zalaegerszeg plakát. s: Szyksznian Wanda 70x95 cm
14281.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Csurka István: Döglött aknák c. darabjának színházi plakátja a a Katona József színházból. rajta saját kezű aláírásával
14282.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
cca 1950 Biológiai harcanyagok, propaganda plakát. Bp., Belügyminisztérium Polgári Védelem Országos Parancsnoksága Kiképzési Osztálya (BM PVOP Kik. O.), Offset (6000 példány), feltekerve, 56x82 cm.
14283.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
cca 1950-60 Elsősegélynyújtás, betegszállítás propaganda plakát, ofszet, 6000 pld., apró gyűrődésekkel, szakadásokkal, feltekerve. 83x57 cm
14284.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
cca 1950 Egészségügyi egységek működése a kárheylen, betegszállítás, propaganda plakát, Bp., Belügyminisztérium Légoltalom Orsz. Parancsnokság kiképzési osztálya, Egyetemi Nyomda, ofszet, kisebb szakadásokkal, alsó és felső része lécre applikálva, feltekerve, 69x49 cm
14285.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft