Órák Tételek száma: 65
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2449241
11695
400
Watches
Porsche design p6910 replika automata karóra kaucsuk szíjjal, újszerű működő állapotban d: 47 mm 2452960
11696
400
Watches
Omega zsebóra ezüst, pikkelyes tokkal, jelzett tok, jelzett szerkezet, sérült számlap, hiányzó másodperc mutató. Tisztításra szorul d: 50 mm 2452952
11697
400
Watches
Glashütte 26 köves automata karóra. Működő, jó állapotban kicsi kopásokkal, bőr szíjjal d: 35 mm 2452984
11698
400
Watches
Timex quartz óra, kopott, nincs kipróbálva. d:37mm 2452978
11699
400
Watches
E. Moser fém zsebóra, javításra szoruló szerkezettel, sérült. d: 50 mm 2452947
11700
400
Watches
Poljot 17 köves kézi felhúzós karóra. Működő, jó állapotban kicsi kopásokkal, régi bőr szíjjal d: 37 mm 2452918
11701
400
Watches
4 db vegyes karóra tétel, kopott, sérült, nem jár. (Poljot, Féro, Cornavin, Brilliant) 2452808
11702
400
Watches
Marvin kézi felhúzós karóra, fehér bőrszíjjal működik. d:35mm 2452948
11703
400
Watches
CANDINO automata óra, dátumkijelzővel, bőr szíjjal, jó állapotú, apró karcokkal, működik. d: 35mm 2452951
11704
400
Watches
Glashütte 23 köves automata karóra. Működő, jó állapotban kicsi kopásokkal, bőr szíjjal d: 35 mm 2452956
11705
400
Watches
Kirovski karóra. Működő, jó állapotban kicsi kopásokkal, bőr szíjjal d: 35 mm 2413961
11706
400
380000
Watches
Longines 14K arany, férfi karóra cca 1960, kézi felhúzós szerkezettel. Jelzett tok, szerkezet, 14K jelzett arany Longines szíj. Működő, jó állapotban, számlapon kis kopások. Bruttó 54,3 g, 30x30 mm / 14C gold Longines men's watch. Works well,
Kikiáltási ár:
380 000 Ft
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft