Órák

Tételek száma: 65

Porsche design p6910 replika automata karóra kaucsuk szíjjal, újszerű működő állapotban d: 47 mm
11695.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Omega zsebóra ezüst, pikkelyes tokkal, jelzett tok, jelzett szerkezet, sérült számlap, hiányzó másodperc mutató. Tisztításra szorul d: 50 mm
11696.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Glashütte 26 köves automata karóra. Működő, jó állapotban kicsi kopásokkal, bőr szíjjal d: 35 mm
11697.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Timex quartz óra, kopott, nincs kipróbálva. d:37mm
11698.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
E. Moser fém zsebóra, javításra szoruló szerkezettel, sérült. d: 50 mm
11699.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Poljot 17 köves kézi felhúzós karóra. Működő, jó állapotban kicsi kopásokkal, régi bőr szíjjal d: 37 mm
11700.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
4 db vegyes karóra tétel, kopott, sérült, nem jár. (Poljot, Féro, Cornavin, Brilliant)
11701.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
13
Marvin kézi felhúzós karóra, fehér bőrszíjjal működik. d:35mm
11702.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16
CANDINO automata óra, dátumkijelzővel, bőr szíjjal, jó állapotú, apró karcokkal, működik. d: 35mm
11703.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Glashütte 23 köves automata karóra. Működő, jó állapotban kicsi kopásokkal, bőr szíjjal d: 35 mm
11704.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
10
Kirovski karóra. Működő, jó állapotban kicsi kopásokkal, bőr szíjjal d: 35 mm
11705.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
17
Longines 14K arany, férfi karóra cca 1960, kézi felhúzós szerkezettel. Jelzett tok, szerkezet, 14K jelzett arany Longines szíj. Működő, jó állapotban, számlapon kis kopások. Bruttó 54,3 g, 30x30 mm / 14C gold Longines mens watch. Works well,
11706.

Longines 14K arany, férfi karóra cca 1960, kézi felhúzós szerkezettel. Jelzett tok, szerkezet, 14K jelzett arany Longines szíj. Működő, jó állapotban, számlapon kis kopások. Bruttó 54,3 g, 30x30 mm / 14C gold Longines men's watch. Works well,

Kikiáltási ár:
380 000 Ft
1 027,03
1 117,65

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft