Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 46
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2426562
11589
400
Antique
Kézzel festett mini japán fa paravánok különféle figurális mintákkal. Külön lapokként 10-19 cm 2247884
11590
400
28000
Antique
1940 Standard favorit szuper 2033 rádió. Eredeti, fellelt, ki nem próbált állapotban. 50x30x26 cm 2407276
11591
400
Antique
Wong Lee virágmintás fajansz asztali kínáló dobozka, réz elemekkel, hibátlan, jelzett, 14×13×12 cm 2194275
11592
400
Antique
XIX. sz: Nagy méretű kovácsoltvas ajtózár és retesz, kilinccsel kulcs nélkül. Működik 13x17 cm 2453529
11593
400
24000
Antique
Dekoratív, antik fali tükör, historizáló fa keretben. Fazettált, foncsolt tükörrel. 1880-1900 körül. Korának megfelelő foltokkal a tükrön, kopásnyomokkal, 94x63 cm 2453586
11594
400
Antique
Litkei József (1922-1988): Buda. Bőrkép, szövetre applikálva, hátoldalán Vizualart címkén feliratozott, fa keretben, 27,5×45,5 cm 2194277
11595
400
Antique
XIX. sz: Nagy méretű kovácsoltvas ajtózár, kilincsekkel kulcs nélkül 11x17 cm 2213169
11596
400
Antique
Jelzés nélkül. Perzsa lovaspóló játék. Akvarell, papír. Üvegezett, sérült keretben. 7x20 cm / Persian horse polo game painting 2413932
11597
400
Antique
Ezüstözött alpakka cukorszóró, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 13,5 cm 2423367
11598
400
Antique
Kettő kerámia lámpa barokkos díszítéssel egyik kislány, másik kisfiú figura. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, lepattanásokkal, sérülésekkel. Egy burával. Bura nélkül 32 cm 2419233
11599
400
Antique
Kézzel festett kínai tojások XX. sz. közepe. üveg tárlóban (üvegen repedés) 12x9x6 cm / Hand painted chinese eggs 2346421
11600
400
30000
Antique
Ólomüveg díszüveg. Csikóhalas rajzolat, vizi világ, fürdőszoba ablakhoz. Duplán, hőszigetelő üveggel kombinálva gumi szegéllyel, gázzal feltöltve. 97x37 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft