https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 309

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Czinder Antal (1937-) 1978. Lengyel Színházi és Zenei Napok - Dni Teatru i Muzky Polskiej 1978 kétoldalas, öntött Br emlékérem (98mm) T:2
31154.

Czinder Antal (1937-) 1978. "Lengyel Színházi és Zenei Napok - Dni Teatru i Muzky Polskiej 1978" kétoldalas, öntött Br emlékérem (98mm) T:2

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
EUR
,
20,59
USD
Ajánlatok száma:
0
Czinder Antal (1937-) 1978. Lengyel Színházi és Zenei Napok - Dni Teatru i Muzky Polskiej 1978 kétoldalas, öntött Br emlékérem (98mm) T:2
31155.

Czinder Antal (1937-) 1978. "Lengyel Színházi és Zenei Napok - Dni Teatru i Muzky Polskiej 1978" kétoldalas, öntött Br emlékérem (98mm) T:2

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,86
EUR
,
16,18
USD
Ajánlatok száma:
1
Csillag István (1881-1968) 1911. Dr. Vázsonyi Vilmos 1901-1911 egyoldalas Br plakett (53,72g/54x39mm) T:1- / Hungary 1911. Vilmos Vázsonyi Dr. 1901-1911 one-sided Br plaque (53,72g/54x39mm). Sign.: István Csillag C:AU HP 1659.
31156.

Csillag István (1881-1968) 1911. "Dr. Vázsonyi Vilmos 1901-1911" egyoldalas Br plakett (53,72g/54x39mm) T:1- / Hungary 1911. "Vilmos Vázsonyi Dr. 1901-1911" one-sided Br plaque (53,72g/54x39mm). Sign.: István Csillag C:AU HP 1659.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
1
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1973. Eötvös Loránd-díj Br érem (66-67mm) T:1,1-  Hungary 1973. Loránd Eötvös Award Br medal. Szign.: Róbert Csíkszentmihályi (66-67mm) C:UNC,AU
31157.

Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1973. "Eötvös Loránd-díj" Br érem (66-67mm) T:1,1- Hungary 1973. "Loránd Eötvös Award" Br medal. Szign.: Róbert Csíkszentmihályi (66-67mm) C:UNC,AU

 
Eladva
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
1
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1989. 1956-1989 Vértanúink emlékére MDF alpakka emlékérem, sérült műbőr tokban T:BU
31158.

Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1989. "1956-1989 Vértanúink emlékére" MDF alpakka emlékérem, sérült műbőr tokban T:BU

 
Eladva
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
1
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1989. 1956-1989 Vértanúink emlékére MDF alpakka emlékérem, műbőr tokban T:BU
31159.

Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1989. "1956-1989 Vértanúink emlékére" MDF alpakka emlékérem, műbőr tokban T:BU

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
1
Csóka Zsuzsanna (1962-) 1996. Millecentenárium aranyozott ezüst emlékérem sorozat bársony dísztokban a Babits Kiadótól, összesen 1kg, a következő felosztásban: Árpád fejedelem / Csodaszarvas és Lehel kürtje (313g/0.925) + Szent Korona / Rakamazi Korong (313g/0.925) + Attila kardja / Tarsoly (315g/0.925) + Szent István pénze / Lovasíjász (31g/0.925) + Szent István szobor / Turul (31g/0.925) az aranyozás több helyen lekopott T:PP karc, oxidáció R! / Hungary 1996. Commemorative medallions for the Millecentenary of Hungary. Complete set with 5 pieces of different gold plated silver (0.925) medallions in orginal case, all in all 1kg. Sign.: Zsuzsanna Csóka C:PP worn gilding, oxidation, scratched R!
31160.

Csóka Zsuzsanna (1962-) 1996. "Millecentenárium" aranyozott ezüst emlékérem sorozat bársony dísztokban a Babits Kiadótól, összesen 1kg, a következő felosztásban: "Árpád fejedelem / Csodaszarvas és Lehel kürtje" (313g/0.925) + "Szent Korona / Rakamazi Korong" (313g/0.925) + "Attila kardja / Tarsoly" (315g/0.925) + "Szent István pénze / Lovasíjász" (31g/0.925) + "Szent István szobor / Turul" (31g/0.925) az aranyozás több helyen lekopott T:PP karc, oxidáció R! / Hungary 1996. Commemorative medallions for the Millecentenary of Hungary. Complete set with 5 pieces of different gold plated silver (0.925) medallions in orginal case, all in all 1kg. Sign.: Zsuzsanna Csóka C:PP worn gilding, oxidation, scratched R!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
240 000 Ft
648,65
EUR
,
705,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Csóka Zsuzsa (1962-) DN Röck István 1775-1850 ezüstözött Br emlékérem (60mm) T:2 (eredetileg PP)
31161.

Csóka Zsuzsa (1962-) DN "Röck István 1775-1850" ezüstözött Br emlékérem (60mm) T:2 (eredetileg PP)

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,49
EUR
,
7,06
USD
Ajánlatok száma:
0
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1974. Dr. Ákoshegyi Ferenc - A M. Numizmatikai Társ. 1949. óta tagja Br emlékérem (86mm) T:2
31162.

Csúcs Ferenc (1905-1999) 1974. "Dr. Ákoshegyi Ferenc - A M. Numizmatikai Társ. 1949. óta tagja" Br emlékérem (86mm) T:2

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
EUR
,
20,59
USD
Ajánlatok száma:
0
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1974. Doctor Bánhidy Ferenc, az orvostudományok kandidátusa öntött Br emlékérem, peremen számozással (86,58g/65mm) T:1- / Hungary 1974. Bánhidy Ferenc, Dr., Candidate of Medicine cast Br commemorative medallion, on the edge with numbering. Sign.: Ferenc Csúcs (86,58g/65mm) C:AU CS 40.
31163.

Csúcs Ferenc (1905-1999) 1974. "Doctor Bánhidy Ferenc, az orvostudományok kandidátusa" öntött Br emlékérem, peremen számozással (86,58g/65mm) T:1- / Hungary 1974. "Bánhidy Ferenc, Dr., Candidate of Medicine" cast Br commemorative medallion, on the edge with numbering. Sign.: Ferenc Csúcs (86,58g/65mm) C:AU CS 40.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
23
Csúcs Ferenc (1905-1999) DN Páva Br emlékplakett, peremén 6. sorszám (~57mm) T:2
31164.

Csúcs Ferenc (1905-1999) DN "Páva" Br emlékplakett, peremén "6." sorszám (~57mm) T:2

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,86
EUR
,
16,18
USD
Ajánlatok száma:
0
Csúcs Viktória (1934-) 1973. Pest-Buda-Óbuda egyesítésének centenáriuma / Pro memor urbe centen Ag emlékérem (25,39g/0.800/42,5mm) T:1-
31165.

Csúcs Viktória (1934-) 1973. "Pest-Buda-Óbuda egyesítésének centenáriuma / Pro memor urbe centen" Ag emlékérem (25,39g/0.800/42,5mm) T:1-

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
1

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz