Tóth Gyula (1893-1970) 1917. "Worms 1521 / A reformáció 400 éves jubileumára - Erős vár a mi Istenünk 1517-1917" Zn emlékérem (65mm) + Szász Vilmos (1884-1923) 1917. "A reformáció 400 éves örömünnepére - 1517-1917 - Dr. Luther Márton 1483-1545" kétoldalas Zn emlékérem füllel (33mm) T:2-
HP 6259.
Vincze Pál (1907-1994) 1937. "V. Országos Kézművesipari Kiállítás Budapesten 1937 / Ipar Nélkül a Nemzet Félkarú Óriás" aranyozott Br emlékérem, peremén "BRONZ" fémjel, hátlapon "HORVÁTH-HERCZENIK ELSŐ BP. ARMATURAÚ" gravírozással (77,6g/61mm) T:1-
Vincze Pál (1907-1994) 1964. "William Shakespeare születésének 400. évfordulója" angol nyelvű Br emlékérem eredeti "The Skaespeare Birthplace Trust" dísztokban (38mm) T:1-
Zutt Richard (1887-1938) 1914. "A kultúráért és a hazáért / A KÉVE" Br emlékérem (84mm) T:1-,2 Hungary 1914. "For the culture and for the motherland / The KÉVE" Br commemorative medallion. Sign: Richard Zutt (84mm) C:AU,XF HP 6825.