Bolhapiac Tételek száma: 648
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2451207
12392
400
Flea Market
2 db Fookutya, műgyanta, kopott, m: 11cm 2451365
12393
400
Flea Market
Millenium Szikvízgyár Budapest, Kont Oszkár jelzett ón fejjel, szódásüveg, menete sérült. m: 20 cm 2451610
12394
400
3800
Flea Market
Könyv formájú, fa fiókos kis polc, 17x11x17cm 2451606
12395
400
Flea Market
Kerek réz tálca, kopott, d:25cm 2451612
12396
400
Flea Market
Ikon másolat, Szent György, kopott, 20x15cm 2451616
12397
400
Flea Market
Fali fém dísz, kopott, 26x10cm 2451636
12398
400
Flea Market
Velencei fali maszk, jelzett, 15x11cm 2451652
12399
400
Flea Market
Réz kiöntő, kopott, etikettel jelzett: India m:19cm 2451671
12400
400
Flea Market
Intarziás fém peremes füles tálca, kopott 41x22cm 2452801
12401
400
Flea Market
Talpas kínáló tál. Ón, öblében tavon evező relief motívum. Kopott. 33x24x8cm 2452823
12402
400
Flea Market
Tengeri kagyló és csigaház gyűjtemény, szépen rendszerezve, 16 műanyag tartódobozban 2452337
12403
400
15000
Flea Market
Légoltalmi mozdony zárlámpatest. m: 56 cm, kopott, apró sérülésekkel. Jelzett: R.V.9.
FTM üvegbúra jelzett (Fémlemezipari Művek Fémtömegcikk Gyáregysége, Budapest, X. Monori u. 1-3.) Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft