10 000 Ft
21
Széchenyi Zsigmond: Alaszkában vadásztam. (1935 aug.-okt.). Bp., 1937, Vajna György és Társa, 432 p. Oldalszámozáson belül 40 egészoldalas fekete-fehér képtáblával. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt illusztrált papír védőborítóban, egészen kis kopásnyomokkal, egy kijáró képtáblával.