15102.
400. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
3 000 Ft
8,11 EUR, 8,82 USD
Sven Hedin: A rejtelmes India felé Sven Hedin utazása Perzsia sivatagjain keresztül. I-II. kötet. Fordította és bevezetéssel ellátta Zigány Árpád. Bp, é.n., a Magyar Kereskedelmi Közlöny Hírlap- és Könyvkiadó-Vállalat kiadása. Fekete-fehér fotókkal és rajzokkal illusztrálva. Kopott egészvászon kötésben A II. kötet fűzése laza, a végéről néhány lap hiányzik.