15091.
400. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 200 Ft
3,24 EUR, 3,53 USD
Bertha Bulcsu: Balatoni évtizedek. Magyarország felfedezése. Bp., 1978, Szépirodalmi Könyvkiadó. Második kiadás. Balla Demeter fekete-fehér fotóival illusztrálva. Egészvászon kötésben, kopottas, gyűrött és szakadozott papír védőborítóban de belül jó állapotban.