1 400 Ft
3,78 EUR, 4,12 USD
Eckhart Ferenc: 1848, a szabadság éve. Bp., 1948., Káldor György. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, körbevágott, kissé foltos lapokkal, hiányzó szennylappal.