Hun-történelmi örökségünk. Némethi Kálmán irodalmi hagyatékából. Bp., 1925, Némethi János. 24 p. Kiadói tűzött papírkötés, foltos borítóval, kissé sérült lapszélekkel.
Halasy-Nagy József: A filozófia története. III. kiadás. Bp., Pantheon Irodalmi Intézet, 1943. Kiadói papírkötésben, sérült gerinccel, kissé sérült borítóval.
Árpád-kori legendák és intelmek. A válogatás, a bevezető tanulmány, a jegyzetek és a szöveggondozás Érszegi Géza munkája. Bp., 1983, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.