Könyvek: Történelem

Tételek száma: 305

15640.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Beszélő összkiadás I-III. I.: 1981-1984 - II.: 1984-1987 - III.: 1987-1989. AB Beszélő kiadó, 1992. Egészvászon kötés, papír védőborítóval, fóliázva, új, bontatlan állapotban
15641.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
15642.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
15643.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
A történeti Erdély. Gróf Teleki Pál előszavával. Szerk.: Asztalos Miklós. [Bp.], 1936, Erdélyi Férfiak Egyesülete, 739+1 p.+32 (kétoldalas fekete-fehér képtáblák) t. Egészoldalas és szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói kissé foltos egészvászon kötés, egy lap szakadt (345/346.) és egy lap sarkán hiánnyal(347/348.), de a sarok rész meg van, ezeket leszámítva jó állapotban.   jó állapotban.
15644.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Hungarian heroes of liberty. Edited Dr. Julia de Eőrsi. Bp., 1929, Pester Lloyd, 118+2 p.+ 7 t. Kiadói címeres, nemzeti szín díszítésű papírkötésben, a hátsó borító javított. Felvágatlan példány.
15645.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Petrányi Ferenc: Az inkvizíció. Mi a valóság a sok hazugság között? Kalocsa, 1908, Jurcsó Antal. Kiadói papírkötés, gerincnél szakadt, kissé kopottas állapotban.
15646.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Buchinger Manó: A magyarországi könyvkötőmunkások szervezkedésének története. A könyv címlapját és tábladíszét Bíró Mihály rajzolta. Bp.,[1928],Bíró Dezső,(Világosság Rt.-ny.), 278 p.+ 2 t. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kopott borítóval, a gerincen kis sérülésnyommal.
15647.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Görög-római mythologia. Összeállította: Csiky Gergely. Bp., 1891, Franklin-Társulat. 232 p. Második kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, aranyozott lapélekkel, sérült gerinccel, kissé kopott és foltos borítóval.
15648.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
A.R.P. Herm - Medulla Theologiae Moralis. Antwepen, 1671. Hier & Ioan Bapt Verdussen. Mérey Mihály 1667-es névbejegyzésével. Korabeli restaurált félbőr kötésben
15649.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,30
105,88
Boross Vilmos: Kossuth Lajos élete, működése és halála. Bp., 1904, Székely Aladár, XL p. Papírkötés, hiányzó borítóval.
15650.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Nagybánya. Nagybányai festészet a neósok fellépésétől 1944-ig. Szerk.: Jurecskó László, Kishonthy Zsolt. Az egyik szerkesztő, Jurecskó László művészettörténész által aláírt! Miskolc, 1992., MissonArt Galéria. Gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált, többek közt Boromisza Tibor, Tihanyi Lajos, Ziffer Sándor, Patkó Károly, Czóbel Béla, Czigány Dezső, Kádár Béla, Perlrott Csaba Vilmos, Galimberti Sándor, Kmetty János, Jándi Dávid, Nagy Oszkár műveinek reprodukcióival. Kiadói papírkötés.
15651.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft