17700.
400. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
1 800 Ft
4,86 EUR, 5,29 USD
Dr. Forel Ágoston: A hypnotismus, vagy a suggestio és a psychotherapia. A kilencedik kiadás után ford.: Sztrokay Kálmán. Előszóval ellátta: Dr. Hudovernig Károly. Bp., 1921, Magyar Könyvkiadó. 270 p. Átkötött, aranyozott kartonált papírkötés, kissé sérült és hiányos címlappal, egy sérült, kissé hiányos lappal, helyenként kissé foltos lapokkal.