Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 45

17675.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Felins. Bibliothéque dHistoire Naturelle. H.n., 1991, P.M.L. Editions. Joseph Wolf rajzaival illusztrálva. Kartonált papírkötésben, kissé szakadozott papír védőborítóban. Francia nyelven.
17676.

Felins. Bibliothéque d'Histoire Naturelle. H.n., 1991, P.M.L. Editions. Joseph Wolf rajzaival illusztrálva. Kartonált papírkötésben, kissé szakadozott papír védőborítóban. Francia nyelven.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17677.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Dr. Krébecz Jenő: Gombaatlasz. Kétszáz közép-európai nagygomba. Bp., 1988, Pallas. 200 p. Színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
17678.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Cecil Aladin: Dogs of Character. Written and illustrated: - -. London,1986,Bracken Books. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17679.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Vegyes orvostudománnyal kapcsolatos könyvtétel, 3 db:   Vida Mária: Művészet és orvostudomány a történelmi Magyarországon. Medicina in artibus in Hungaria. Bp., 1994, Magyar Képek. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval.;  Vida Mária: Patikamúzeumok - műemlékpatikák Magyarországon. Apotheken-Museen - Denkmalapotheken in Ungarn. Mudrák Attila fotóival. Bp., 1996., Semmelweis Orvostörténeti Múzeum. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval.;  Antall József-Szebellédy Géza: Képek a gyógyítás múltjából. A Semmelweis Orvostörténeti Múzeum. Bp., 1973, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval.
17680.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17681.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Verworn, Max: Allgemeine Physiologie. Ein Grundriss der Lehre vom Leben. Mit 300 Abbildungen. Jena, 1903, Gustav Fischer. 652 p. Fekete-fehér ábrákkal illusztrálva. Német nyelven. Korabeli aranyozott, bordázott gerincű félbőr-kötés, festett lapélekkel, kissé sérült, kopott borítóval és gerinccel, intézményi bélyegzőkkel.
17682.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
Hédervári Péter: Születő óceánok - haldokló tengerek. A földtudományok forradalma. Univerzum-könyvtár. Bp., 1974., Kossuth. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói nyl-kötés.
17683.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Közhasznu Könyvtár 7. és 22. sz. kötetei:  Az idegesség és annak gyógykezelése.; Gyors segély. Orvosi tanácsadó, hogyan viselkedjünk a legtöbb bajnál. Bp., én., Pfeifer Manó. Kiadói foltos papírkötések
17684.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Ifj. Pataki Mihály: Csodagyógyszerek. Sajtó alá rendezte: Dr. Cholnoky Jenő. Bp., 1946, Slyvester Rt. Kiadói papírkötés, szakadozott gerinccel, borítóval, de belül jó állapotban.
17685.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Kneipp Sebestyén: Vízkúrám. 35 évi tapasztalat alapján a betegségek gyógyítása czéljából és az egészség megóvására. Ford.: Dr. Baján Miksa. Bp., 1893, Gerő és Kostyál. 352 p + 1 t. A szerző képével, kihajtható térképpel, korabeli hirdetésekkel. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos, kissé sérült borítóval, néhány kissé sérült lappal, az első és az utolsó lap ragasztott.
17686.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft