https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/400/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Technika~1500012/Szakacs-Javor-Szladik-Kassai-Diesel-motoros-vasuti-jarmuvek-Szerk-Vagyhegyi-Karoly-VasC3~II2458410
2458410
17774
400
Books: Technics
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
LeÃrás:
Szakács-Jávor-Szládik-Kassai: Diesel-motoros vasúti járművek. Szerk.: Vágyhegyi Károly. Vasúti Szakkönyvtár 21. Bp.,1962, Műszaki. Kiadói kopott félvászon-kötés. Megjelent 2300 példányban.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: nagy_andras