Könyvek: Társadalomtudomány Tételek száma: 32
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2447633
17720
400
Books: Social sciences
A pszichológia alapjai. Szerk.: Bernáth László, Révész György. Bp., 1995, Tertia. 292 p. Kiadói papírkötés, hiányzó szennylappal. 2447606
17721
400
Books: Social sciences
Dr. Tóth László: Pszichológia a tanításban. Debrecen, 2005, Pedellus Tankönyvkiadó. 372 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés. 2328549
17722
400
Books: Social sciences
Weissmahr Béla: A szellem valósága. Filozófiai útmutatás. Bp., 2009, Kairosz. Kiadói papírkötés. 2457410
17723
400
Books: Social sciences
Kühár-Szigeti-Kecskés-Schütz-Brandenstein-Jánosi: A szellemi élet. Hat előadás. Bp., Stephaneum. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban. 2447622
17724
400
Books: Social sciences
Csíkszentmihályi Mihály: Az öröm művészete. Flow a mindennapokban. Ford.: Halmos Mária. Bp., 2009, Nyitott Könyvműhely. 214 p. Kiadói papírkötés. 2446380
17725
400
Books: Social sciences
Arisztotelész: Eudémoszi etika, Nagy etika. Bp., 1975, Gondolat. Fordította és a jegyzeteket írta: Steiger Kornél. Kiadói vászonkötés, kiadói papírborítóval, kissé sérült. 2457427
17726
400
Books: Social sciences
Dr. P. Réti Menyhért: Duns Scouts János egyediségi elve. Vác, 1941. Kiadói papírkötés, tulajdonosi bejegyzéssel, kissé kopottas állapotban. 2456565
17727
400
Books: Social sciences
Dr. Severini Erzsébet: Munkaverseny és a magyar munkás lelkisége (MÁVAG és Csepeli WM Művek). Munkalélektani tanulmány műhelyekben a termelésről. Bp., 1946. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban. 2316123
17728
400
Books: Social sciences
Ethnographia. 106. évf. 1 sz. Szerk.: Lukács László. Bp.,1995, Magyar Néprajzi Társaság folyóirata. Kiadói papírkötés. 2316122
17729
400
Books: Social sciences
Ethnographia. 104. évf. 1 sz. Szerk.: Lukács László. Bp.,1993, Magyar Néprajzi Társaság folyóirata. Kiadói papírkötés. 2346465
17730
400
Books: Social sciences
Székely Béla: a Te gyereked. H.n. 1934, Bibliotéka. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés 2324231
17731
400
Books: Social sciences
Ethnographica et folkloristica carpathica 4. Műveltség és hagyomány. Kossuth Lajos Tudományegyetem néprajzi tanszékének évkönyve XXII. Szerk.: Ujváry Zoltán. Debrecen, 1985, Kossuth Lajos Tudományegyetem. Német, angol, magyar nyelven. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, kifakult de egyébként jó állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft