vitéz Somogyváry Gyula: Katonacsillag megfordul. I-II. kötet. Bp., 1944, Új Idők Irodalmi Intézet Rt. (Singner és Wolfner). 348+316 p. Második kiadás. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé sérült és hiányos, Fejes Gyula (1895-1956) által illusztrált eredeti papír védőborítóban.