Charles Messenger: Az utolsó porosz. Gerd von Rundstedt tábornagy élete. Ford.: Györkös Attila, Szilágyi Béla. 20. Századi Hadtörténet.[Debrecen],1998,Hajja és Fiai. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.